Smartfony z systemem Windows Phone 8 restartują się i zawieszają - użytkownicy się skarżą

2012-11-24

Windows Phone 8 system restarty smartfonów

 

Z premierą systemu Windows Phone 8 wiązane były i nadal zresztą są ogromne nadzieje. Microsoft liczy, że wreszcie zwiększy swoje udziały w sektorze mobilnych systemów operacyjnych, a użytkownicy, że w końcu dostaną solidną alternatywę dla Androida lub iOS. Ostatnie doniesienia nie dają jednak na coś takiego większej nadziei.

 

Na forach internetowych pojawiają się wpisy, w których użytkownicy wspomnianego systemu narzekają na powtarzające się restarty smartfonów. Początkowo problem taki pojawiał się jedynie w HTC 8X, ale jak się okazuje, nie jest on niestety wyjątkiem.

 

Losowe restarty zgłaszają także użytkownicy smartfonów Nokia Lumia 920. Taka sytuacja daje jasno do zrozumienia, że problem nie leży po stronie samych urządzeń, ale systemu operacyjnego. Wątpliwe bowiem, by obaj producenci pokpili sprawę przy konstrukcji swoich flagowych smartfonów.

 

Do tej pory nie pojawiło się żadne oficjalnego oświadczenie Noki lub HTC. Głosu w sprawie nie zabrał też Microsoft. Miejmy nadzieję, że nie jest to zbyt poważny problem, który szybko uda się wyeliminować.

 

Źródło: benchmark.pl

Oceń newsa: 00

Komentarze czytelników

Aktualności według kategorii